Hakkımızda

HakkımızdaCephe Giydirme Sistemlerinde 21 Yıldan Fazla Deneyim

 

TMC Glass Cephe ve Pencere Sistemleri A.Ş. , kurulduğu günden bu güne kadar gecen 21 yıllık süre zarfında elde etmiş olduğu mesleki tecrübe ve bilgi birikimi ile yurt içi 102 projede 612.000 m2 çeşitli giydirme cephe uygulamalarını bitirip teslim ederek, yerel ve uluslararası piyasalarda çağdaş cam mimarisinin en zarif örneklerini meydana getirirken, ortaya koyduğu güçlü performans ile sektörün aranılan, güvenilen lider ve duayen firmaları arasında olmaktan ve ülke ekonomisine yaptığı katkılardan onur duymaktadır.

Dudullu / İSTANBUL’da bulunan 4500 m² kapalı alana sahip fabrikasında üretime devam etmektedir. 

 

Cam cepheler, alüminyum doğramalar, alüminyum kompozit levha kaplamaları, seramik & sinterfleks, kompakt laminat kaplamaları, saçak, korkuluk, otomatik kapı uygulamaları vb. birçok ürüne ait uygulama tecrübesi olan firmamız projelere özel uygulamalar ile çalışabilmekte ve uygulama çözümleri geliştirebilmektedir.
 

VİZYONUMUZ


Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak. Hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini en iyi teknoloji ile birleştirerek daha geniş kitlelere ulaşmak ve üst düzey müşteri memnuniyetini yakalamak.
 

MİSYONUMUZ


Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile; Vakit nakittir ilkesini benimsemiştir.

Hemen Teklif Alın